خانه وبلاگ سئو 7 نکته اساسی برای افزایش رنک الکسا سایت شما

7 نکته اساسی برای افزایش رنک الکسا سایت شما

وبلاگ - سئو

 

7 نکته اساسی برای افزایش رنگ الکسا سایت شما

 

اگر شما میخواهید تبلیغاتی را در سایتی قرار دهید و محصولات و خدمات سایت خود را معرفی کنید، معمولا 3 نوع ویژگی از وب سایتی که میخواهید تبلیغ در آن قرار دهید در نظر می گیرید، که این سه نوع عبارتند از : رنک گوگل یا همان پیج رنک ، رنک الکسا و محبوبیت این سایت در بین سایت های دیگر...

در این مطلب قصد داریم نکته هایی را در مورد افزایش رنک الکسا برای شما بازگو کنیم.

 

چرا از رنک الکسا استفاده می شود؟

 

وب مسترهای ، تبلیغ گران از رنک الکسای شما در تعیین ارزش لینک های سایت شما استفاده می کنند، معمولا تبلیغ گران و کاربران بعد از دیدن رتبه الکسای شما به سمت سایت شما سرازیر می شوند و به همین دلیل رتبه الکسا قابلیت مناسبی برای افزایش ارزش وب سایت شما دارا می باشد.

 

نکته هایی برای افزایش رنک Alexa سایت شما:


 

 

1- استفاده از تولبار الکسا: تولبار الکسا را حتما نصب کنید، این تولبار برای مرورگرهای IE  و فایرفاکس و کروم و اوپرا موجود است. حالا شما آدرس سایت خود را در آدرس hompage  یا صفحه خانگی مرورگر خود قرار دهید تا سایت شما در هر بار باز کردن مرورگر ، باز شود. به دوستان خود نیز این مورد را پیشنهاد دهید تا سایت شما از این نظر پیشرفت مناسبی داشته باشد.

 

2- استفاده از ویجت الکسا: بسیاری از وب سایت ها ویجت الکسا را در سایت خود قرار میدهند، قرار دادن این مورد تلاش با ارزشی برای نشان دادن رتبه سایت شماست.

 

3- ثبات : رتبه الکسا به طور اتوماتیک بهبود خواهد یافت اگرشما مطالب مفید و خوبی را به صورت مداوم قرار دهید.سایت خود را به صورت روزانه آپدیت کنید تا رنک الکسای خوبی پیدا کنید.

 

4- در مورد السکا مطلب بنویسید: بسیاری از وبمستران علاقه زیادی به یادگیری نکات مربوط به بهبود رنک الکسا دارند، این روش مناسبی هست برای افزایش ترافیک وب سایت شما. بهتر هست از نام Alexa  در نام مجموعه ها یا تگ ها استفاده کنید.

 

5- نوشتن نظر و دادن امتیاز : بسیاری از وب مسترها این نکته را فراموش نکرده و برای وب سایت های خود در سایت الکسا نظر و امتیاز می دهند. تلاش کنید تا تعداد نظرات و امتیاز های سایت خود را در پروفایل الکسای خود افزایش دهید. نوشتن نظر و دادن امتیاز به سایت تک وب دیزاین

 

6- بروزرسانی اطلاعات : اطلاعات سایت خود را سعی کنید در سایت الکسا بروز کنید ، این کار به شما حس حرفه ای بودن را القا می کند.

 

7- قرار دادن متا تگ الکسا در  سایت : وارد اکانت خود در سایت الکسا شوید و یا با اکانت فیس بوک خود وارد شوید و کد مربوط به متاتگ الکسای سایت خود را دریافت کنید و در بین تگ های <head> قرار دهید.

 

بسیاری از افراد اعتقادی به رنک الکسا ندارند ولی  این رنک با این وجود ارزش زیادی برای وب سایت ها دارد و خواهد داشت...

 

نظرات 

 
+1 #1 وب سایت تخفیف وخرید 1391-06-25 14:07
سلام وب سایت پر محتوایی دارید
امیدوارم همیشه بهتر بشید
به ما هم سر بزنید
 

به علت ارسال اسپم های فراوان، قسمت نظرات سایت در حال حاضر غیرفعال می باشد.
به این دلیل از شما کاربران گرامی عذرخواهی می کنیم.

ایمن شده بوسیله وب سایت تک وب دیزاین تک وب دیزاین