خانه وبلاگ متفرقه روش ها و راهکارهای افزایش رتبه الکسا سایت شما

روش ها و راهکارهای افزایش رتبه الکسا سایت شما

وبلاگ - متفرقه

سلام

امروز با آموزشی در زمینه سئو در خدمت شما هستیم. معمولا برای صاحبان سایت و وبمستر های دو چیز اهمیت بالایی دارد، اولین مورد پیج رنک و دومین مورد رتبه الکسا است.

خیلی از وبمستر ها به دنبال راهکارهایی برای بالا بردن این دو مورد هستند. امروز چند فاکتور برای بالابردن رتبه الکسای سایت شما را بیان می کنیم:

۱-  اولین فاکتور ، ارسال به موقع و منظم مطالب مفید در سایت است . توجه کنید که نه هر مطلبی ! مطالب شما باید کاملا جدید ، پرطرفدار و جالب باشند . شما باید این مطالب خود را به طور روزانه در زمان های مشخص ارسال کنید . یعنی در هر روز که می خواهید در سایت خود به ارسال مطلب بپردازید ، تعداد ارسال ها و زمان ارسال ها را در روزهای بعدی نیز رعایت کنید .

 


۲-  فاکتور دوم ، داشتن بازدیدکنندگان همیشگی است . یعنی باید سعی کنید که ای پی ها و بازدیدکنندگان ثابت و همیشگی جذب کنید تا در هر روز به سایت شما سر بزنند . توجه کنید که مهم نیست چقدر بازدید داشته باشید ! البته اگر بازدید شما نسبت به سایت های دیگر بیشتر باید و ای پی ها ورودی ثابت روزانه شما هم بیشتر باشد بهتر است ، اما با بازدید متوسط هم می توان از این روش به طور کامل بهره برد .
۳-  فاکتور سوم که همه شما با آن آشنایی دارید ، تبادل لینک با سایت های دیگر است . در این مورد باید توجه کنید که با سایت های هم رتبه و یا بالاتر از خود تبادل کنید . تبادل لینک تاثیر زیادی در الکسا ندارد و وقت خود را زیاد روی این کار نگذارید . برخی از افراد تمامی سایت خود را از لینک و بنر پر می کنند غافل از اینکه با این کار به هیچ جایی نمی رسند جز سنگین کردن سایت خود و آزار بازدیدکنندگان !
۴-  فاکتور بعدی یعنی چهارم ، گذاشتن کلمات کلیدی یا برچسب ها مرتبط با موضوع مطلب است که البته اگر لینک دار باشند خیلی بهتر هستند . این روش ورودی های روزانه از موتورهای جستجو را افزایش می دهد که این هم یکی از دلایل افزایش رتبه الکسا است .
۵-  فاکتور پنجم ، همیشه سعی کنید مطالب جدید ، دست اول و مفید ارسال کنید . سعی کنید جزء سایت هایی باشید که برخی از مطالب را برای اولین بار در سایت خود قرار می دهند . با این روش پیشرفت بسیار قابل توجه ای در رتبه الکسا خواهید داشت .

 

 

امیدوار هستیم این مطلب مورد رضایت و توجه شما واقع شده باشد.    

 

نظرات 

 
-3 #1 مریم 1390-09-07 16:29
بسیار مطلب خوبی بود.استفاده کردم.تشکر
 
 
+2 #2 مطلـب برتـر 1392-03-15 15:34
خیلی ممنون جالب بود.
 
 
-1 #3 افزایش رتبه الکسا 1393-03-04 14:13
ویدجت الکسا هم ایا تاثیر داره؟
 
 
0 #4 مـرادی 1393-03-13 17:54
سلام

بله مطمئنا این ویدجت تاثیر خواهد داشت.
 

به علت ارسال اسپم های فراوان، قسمت نظرات سایت در حال حاضر غیرفعال می باشد.
به این دلیل از شما کاربران گرامی عذرخواهی می کنیم.

ایمن شده بوسیله وب سایت تک وب دیزاین تک وب دیزاین