خانه وبلاگ جوملا جوملا 3.0.0 منتشر شد!

جوملا 3.0.0 منتشر شد!

وبلاگ - جوملا

جوملا 3 منتشر شد.  پروژه جوملا با افتخار جوملا 3.0 را برای دانلود در دسترس عموم قرار داد. بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته جوملا 3.0 در 27 سپتامبر 2012 منتشر خواهد شد.
جوملا 3 بر اساس چرخه انتشار از پشتیبانی کوتاه مدت برخوردار است.

این نسخه برای چیست؟

 

برای این نسخه یک هدف وجود دارد: به طوری که توسعه دهندگان می‌توانند هر گونه مشکلی را قبل از انتشار نهایی گزارش کنند و افزونه‌های آماده شده را تست نمایند.

 

وضعیت جوملا 2.5 چگونه خواهد بود ؟

 

جوملا 2.5 از پشتیبانی طولانی مدت برخوردار است و همچنان از آن پشتیبانی و بروزرسانی می شود تا بهار 2014 که جوملا 3.5 منتشر می شود.

وضعیت جوملا 1.5 چگونه خواهد بود ؟

 

پشتیبانی از جوملا 1.5 با انتشار جوملا 3 به پایان خواهد رسید.

 

چگونه می توانم به جوملا 3.0 ارتقاء نسخه دهم؟

 

نسخه 3.0 یک نسخه standard-term-support (STS) است. اگر در حال حاضر سایتی بر روی نسخه 2.5 دارید، ممکن است نخواهید به نسخه 3.0 ارتقا دهید. به جای این کار می توانید تا آمدن نسخه 3.5 منتظر بمانید و نهایتا به نسخه 3.5 ارتقا دهید. توجه داشته باشید که نسخه 3.0 به صورت پیش فرض در قسمت بروز رسانی خودکار جوملا نمایش داده نمی شود.

کاربرانی که تصمیم به استفاده از نسخه 3.0 را دارند، مکن است بعدا به ارتقا به نسخه 3.1 و 3.5 نیاز پیدا کنند. پشتیبانی از نسخه 3.0 30 روز پس از انتشار نسخه 3.1 به اتمام خواهد رسید.

 

 

چگونه می توانم به نسخه 3.0 ارتقا دهم؟

 

بستگی به نوع افزوه هایی که نصب کرده اید، دارد. اگر افزونه های نصب شده در سایت شما با نسخه 3.0 سازگار نباشند، شما قادر به بروز رسانی از نسخه 2.5 به 3.0 نخواهید بود.اطلاعات بیشتر پس از انتشار نسخه 3.0 در دسترس خواهند بود.اگر از جوملا 1.5 استفاده می کنید، باید ابتدا به جوملا 2.5 مهاجرت کرده و سپس به جوملا 3.0 ارتقا دهید.

 

چه قابلیت های جدیدی در این نسخه وجود دارد؟

 

تا کنون تنها ویژگی هایی که در نسخه 3.0 اضافه شده، مروبط به پلت فرم یا بستر نرم افزار و ارتقاء آن به نسخه 12 است.
سایر ویژگی های قبل از انتشار آلفا 2 افزوده خواهند شد.

 

به علت ارسال اسپم های فراوان، قسمت نظرات سایت در حال حاضر غیرفعال می باشد.
به این دلیل از شما کاربران گرامی عذرخواهی می کنیم.

ایمن شده بوسیله وب سایت تک وب دیزاین تک وب دیزاین