خانه وبلاگ جوملا

چرا باید به نسخه بالاتر جوملا مهاجرت کنیم؟

وبلاگ - جوملا

آیا تصمیم به مهاجرت و ارتقای سایت خود به نسخه بالاتر را دارید یا خیر؟ در حالی که تمامی قسمت های سایت شما کارکرد لازم و مناسب را دارند آیا اینکار مناسب و انتخاب درستی است؟ بسیاری از کاربران سیستم های مدیریت محتوا ، بخصوص کاربران جوملا فارسی این سوال را  در ذهن دارند و در تصمیم گیری مردد هستند.

 

 

آموزش 7 نکته اساسی در تنظیمات امنیتی وب سایت و هاست

وبلاگ - جوملا

امنیت در دنیای وب امروز از اهمیت بسیاری زیادی برخوردار است، در گذشته و حال وب سایت های بسیاری وجود داشته اند که با رعایت نکردن اصول اولیه امنیت به راحتی هک شده اند و از بین رفته اند.

سیستم مدیریت محتوای جوملا دارای هسته قدرتمند و امنی است ولی این سیستم  نیز از  این قائده مستثنی نیست و  در صورت عدم رعایت نکات اولیه امنیت وب سایت دچار مشکل خواهد شد و میتواند به دست هکرها هک شود.

حال شما برای امن ساختن وب سایت خود و همچنین برای جلوگیری از هک ساده وب سایت خود توسط هکرها، باید نکات زیر را در سایت خود رعایت کنید :

 

 

آموزش روش رفع خطای HTTP Error 500 Internal server error

وبلاگ - جوملا

شاید برای سایت شما هم این مشکل بوجود آمده باشد که بعد از انتقال وب سایت یا نصب وب سایت در هاست خود ، با این ارور مواجه شده باشید. این ارور معمولا در 3 حالت زیر اتفاق می افتد که عبارتند از :

1.یکی از اولین مشکلات برهم زدن سطح دسترسی فایل ها و پوشه ها توسط کاربر است، ممکن هست شما تنظیماتی را اعمال کرده باشید و یا به طور اتفاقی این تنظیمات اعمال شده باشد و اجازه و دسترسی فایل ها و پوشه ها مناسب برای وب سایت شما یا همان  جوملای شما نباشد.

راه حل این مشکل : شما سطح دسترسی پوشه ها را به 755 و فایل ها را 644 برگردانید و از اعمال شدن سطح دسترسی ها اطمینان حاصل کنید. به پوشه های tmp و cache بیشتر توجه کنید و سطح دسترسی این دو پوشه را هم چک کنید.

 

 
<< شروع < قبلی 1 3 4 5 > انتها >>

صفحه 1 از 5
ایمن شده بوسیله وب سایت تک وب دیزاین تک وب دیزاین