خانه وبلاگ کدنویسی پیدا کردن مشکلات در کدهای CSS توسط یک ابزار ساده

پیدا کردن مشکلات در کدهای CSS توسط یک ابزار ساده

وبلاگ - کدنویسی

اگر می خواهید مشکلات موجود در کدهای CSS خود را پیدا کنید، من ابزار بسیار ساده و کامل (http://csslint.net)  را به شما معرفی می کنیم. این نرم افزار آنلاین به شما کمک می کند  اشتباهاتی که در کدنویسی CSS مرتکب شده اید را از ابعاد مختلف شناسایی و  وبسایت و پروژه های خود را بهتر کنید. نوشتن کدهای صحیح، تمیز و بهینه،  ارتباط مستقیمی با فهرست کردن صفحات وب سایت در گوگل و تعداد بازدیدکنندگان  سایت شما دارد. بنابراین عدم استفاده از ابزارهای بهینه ساز، اشتباهی است  که فقط یک فرد آماتور مرتکب میشود!

این ابزار ساده، علاوه بر یافتن خطاهای مهم، مواردی را که انجام آن باعث  بهبود کدهای شما میشود را نیز نشان میدهد. مثلا اگر در کدهای شما دستوراتی  بیش از حد تکرار شده باشند که می توان با روش های مختلف از تعداد آنها  کاست، CSS Lint فقط با یک کلیک آنها را نشان خواهد داد. کافیست کدهای CSS  خود را در ناحیه مربوطه در صفحه نخست این وبسایت کپی کنید و دکمه Lint! را  کلیک کنید.

در کنار دکمه Lint! یک فلش کوچک وجود دارد که با کلیک روی آن اختیارات زیادی برای یافتن انواع مشکلات در موارد زیر نشان داده میشود:

خطاها (Errors)

سازگاری (Campatibility)

کارایی (Performance)

کدهای تکراری (Duplication)

دسترسی (Accessibility)

شی گرایی در (CSS OOCSS)

پیشنهاد میکنیم همین الان کدهای CSS خود را محک بزنید و در پایان پروژه های  خود نیز از این ابزار رایگان، ساده و دوست داشتنی را بکار بگیرید.

 

منبع : www.websiteha.com

 

به علت ارسال اسپم های فراوان، قسمت نظرات سایت در حال حاضر غیرفعال می باشد.
به این دلیل از شما کاربران گرامی عذرخواهی می کنیم.

ایمن شده بوسیله وب سایت تک وب دیزاین تک وب دیزاین