خانه وبلاگ

4 روش برای افزایش درآمد وب سایت از طریق تبلیغات متنی

وبلاگ - متفرقه

دراواخردهه ۹۰ میلادی، درآمد قابل توجهی از طریق تبلیغات بنری نصیب صاحبان وب سایتها میشد.اما این عظمت دیری نپایید. كوزه ی عسل رویاها خیلی زود شكست.هزینه پرداخت شده بابت هر هزارتبلیغ (CPM)، شاخص قیمت تبلیغات بنری به نحو قابل توجهی سقوط كرد.در حالی كه برخی از صاحبان وب سایتها سرگرم لذت بردن از درآمد خود بودند (چیزی در حدود CPM/۱۵۰دلار )، این میزان درآمد به یکباره در مدت زمانی كوتاه به كمتر از CPM /۰.۵دلار، رسید و به همین نسبت درآمد سایتهایی با حدود ۵۰۰۰۰۰ تبلیغ در هر ماه به ۷۵۰۰۰ دلار در هر ماه رسید. اینزمان بود كه آه از نهاد صاحبین سایتها برآمد.البته رشد تبلیغات بنری همواره كند بوده، اما هیچگاه به اندازه اواخر دهه ۹۰ نبوده است.اكنون سایتها برای کسب مجدد درآمد گذشته خود، به شیوه های نوین تبلیغاتی رو آورده اند، خصوصا صاحبان وب سایتهای كوچك بارضایت از روش های جدید تبلیغاتی استقبال كردهاند.یکی از این روش های جدید تبلیغاتی، "تبلیغات متنی " نامیده میشود و سایتهای مشهوری مانندGoogle Adsense, Quigo Adsonar, Overture ContentMatch, IndustryBrain از این شیوه تبلیغاتی استفاده میكنند.این نوع تبلیغات بر پایه متن شكل میگیرند و به طور خاص، به موضوعات مطرح شده در یك صفحه وب مربوط میشوند(مثلا مقالهای در مورد راههای مختلف وام گرفتن از بانك، تبلیغات وامهای خصوصی و بانكی و یا نوشتن مقاله ای در مورد نقاط قوت یک محصول یا خدمت). این تبلیغها عموما بر پایه متن و محتوا هستند، اما برخی برنامهها مانند Google Adsense تبلیغات تصویری هم عرضه میكنند.ارائه کنندگان تبلیغات متنی وعده داده اند كه از سایر انواع دیگر تبلیغات اینترنتی(به عنوان مثال تبلیغات بنری) پیشی بگیرند وبه این ترتیب مخاطبین بیشتر روی آنها كلیك كنند.(در نتیجه ناشرین درآمد بیشتری كسب میكنند و تبلیغ دهنده گان به هدف خود یعنی جذب بازدید کننده بیشتر می رسند).در نظر داشته باشید كه تبلیغات متنی فقط در پیدا كردن و به نمایش گزاردن تعدادی كدو انتظار برای خوانده شدن، خلاصه نمیشود بلكه راههای متعددی برای افزایش درآمد از این طریق وجود دارد،چه از Adsense استفاده میكنید و چه از Adsonar.
به یاد داشته باشیم:

 

پنج اشتباه در طراحی سایت

وبلاگ - طراحی

در راه اندازی وب سایت باید مسائل و تکنیک هایی را درنظر گرفت که با رعایت آنها می توانید وب سایتی هماهنگ با موتور های جستجو داشته باشید.امروزه بحث بهینه سازی وب سایت دیگر بحث جدید و تازه ای نیست.دیگر هر مدیر وب سایتی می داند که برای موفقیت در فضای رقابتی اینترنت باید تکنیک های سئو را رعایت کند.

برای اینکه شما وب سایتی که از لحاظ سئو، استاندارد باشد داشته باشید رعایت این پنج مورد حیاتی است.استفاده از فونت های فانتزی

 

ایجاد سایه در متن و تصاویر با استفاده از Css3

وبلاگ - کدنویسی

شاید شما تا به حال با css3 و دستورات مربوط به آن آشنا شده باشید.

با ورود css3 به نوعی انقلابی در طراحی وب سایت بوجود آمده است.با css3 دیگر نیاز به استفاده از تصاویر در طراحی صفحات وب نیست، و شما به راحتی جلوه هایی را که با تصاویر به صفحات وب می دادید توسط سی اس اس3 ایجاد کنید.

خوب یکی از مزیت های اصلی این روش طراحی، پایین آمدن حجم صفحات وب است و مزیت دیگری که این روش دارد، انعطالف پذیری صفحات شما به تغییر اندازه است.

یعنی شما به راحتی میتوانید عرض صفحات را به صورت درصدی تعیین کنید و با تغییر اندازه صفحه نمایش عرض سایت شما هماهنگ با ریزولوشن صفحه نمایش تغییر کند. یکی از مشکلات استفاده از تصاویر ،این بود که با تغییر اندازه صفحه به دلیل ثابت بودن عرض تصویر، صفحه شما به صورت صحیح و درست نمایش داده نمی شد.

یکی از ابزارهای مربوط به css3 ایجاد سایه برای متن است.

شما برای ایجاد سایه برای متون خود میتوانید از کد زیر استفاده کنید:

 
<< شروع < 1 2 3 4 5 6 8 > >>

صفحه 8 از 9
ایمن شده بوسیله وب سایت تک وب دیزاین تک وب دیزاین