خانه وبلاگ

مزایا و فوائد استفاده از شبکه های اجتماعی برای سئو سایت

وبلاگ - سئو

با ظهور شبکه های اجتمایی مانند فیس بوک و توییتر و معنی یافتن مفهوم وب ۲ دیگر اینترنت بدون شبکه های اجتمایی غیر قابل تصور می باشد. شبکه های اجتمایی رفته رفته در همه ی دنیای گسترده‌ی وب فراگیر شدند و روزانه میزان قابل توجهی از کاربران اینترنت با این شبکه ها سرو کار دارند. کاربران شبکه های اجتمایی و به صورت کلی وب ۲ مزایایی نسبت به کاربران دیگر دارند که برای مدیر هر سایتی در ارتباط بودن با آن ها می تواند به اندازه ی قدم زدن در جزایر قناری جذاب باشد.

 

 

مزایای ارتباط با کاربران در شبکه های مجازی برای وبمسترها

ارتباط با کاربران در شبکه های مجازی برای شما به عنوان یک وبلاگ نویس و یا وبمستر می تواند مزایای فرآوانی داشته باشد که در زیر با چند نمونه از آن ها آشنا می شویم.

1- اکثر آن ها به دنبال کپی کردن مطالب شما نیستند.

2- آن ها می توانند اطلاعات شما را با دیگران به اشتراک بگذارند و اگر مطلبتان واقعا جذاب باشد برای شما تبلیغات به شیوه ی ویروسی انجام می گیرد.

3- همه ی آن ها به نسبت بقیه توانایی به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده ی بالاتری نسبت به بقیه دارند و این آرزوی هر مدیر سایت است.

امیدوارم به این نتیجه رسیده باشید که کاربرانی که در شبکه های اجتمایی فعالیت می کنند خیلی خیلی با ارزش تر از یک کاربر معمولی هست که مطالب شما را می خواند.

 

 

آپلود مستقیم و سریع فایل ها در هاست با دستورات PHP

وبلاگ - کدنویسی

با استفاده از دستورات موجود در زبان PHP در این آموزش قصد داریم که فایل های مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از سرورهای سایت های دیگر بر روی سرور هاست سایت خود آپلود کنیم و از این طریق می توانیم با بالاترین سرعت و البته به صورت کاملاً مستقیم این فایل ها را در اختیار بازدید کنندگان سایت خود قرار دهیم. در این آموزش به چگونگی انجام این کار می پردازیم.

 

مشکل آپلود فایل ها در روش معمول

یکی از مشکلات وبمسترهای سایت های دانلود نرم افزار و فایل ایرانی و دیگر کشورهایی که سرعت دسترسی به اینترنت در آن ها هنوز پایین است این است که برای آپلود فایل های نصب برنامه ها و دیگر فایل ها نیاز است ابتدا آن را از سرورهای سایت ارائه آدهنده بر روی سیستم خود دانلود کنند که این کار در صورتی که فایل مربوطه بیشتر از ۱۰۰ مگابایت حجم داشته باشد با توجه به سرعت دسترسی به اینترنت در ایران غیر ممکن است و سپس لازم است که این فایل ها را از سیستم خود به سرورهای هاست خود انتقال دهند تا بازدید کنندگان سایت آن ها بتوانند این فایل ها را از این طریق بر روی سیستم خود دریافت و استفاده کنند.

 

 

آیا تبلیغات زیاد در بالای سایت باعث کاهش رتبه در گوگل می شود؟

وبلاگ - سئو

تبلیغات زیاد در بالای سایت باعث کاهش رتبه در گوگل می شود

دیروز کمپانی گوگل اعلام کرده است که الگوریتم شناسایی آرایش و طرح بندی صفحات موتور جستجوگر خود را با امکانی جدید بروزرسانی کرده است که با استفاده از این الگوریتم می تواند سایت ها و صفحات وبی را که در بالای آن پر است از تبلیغات و بنرهای گوناگون را شناسایی کند و از این به بعد در رتبه بندی نتایج جستجو رتبه آن صفحات را کاهش دهد.

 

چرا گوگل به بالای صفحات سایت ما توجه می کند ؟

اما شاید اولین سوالی که برای شما بوجود آید این مسئله باشد که چرا گوگل چنین الگوریتمی را به موتور جستجوگر خود اضافه کرده است و آیا گوگل دوست ندارد که ما در بالای صفحات سایت خود تبلیغات انجام دهیم ؟ در جواب به این سوال باید بگوییم حتماً شما نیز تا کنون بعد از جستجو در گوگل به سایت هایی هدایت شده اید که برای دیدن محتوایی که شما به دنبال آن بوده اید حتماً نیاز است که از لیست تبلیغات نمایش داده شده در بالای صفحه پایین تر بروید و در نهایت بعد از کلی پیمایش عمودی در صفحه به محتوای مورد نظر برسید. این عمل تقریباً برای هیچ کاربری بعد از چند بار روبرو شدن با اینگونه سایت ها قابل تحمل نیست و گوگل نیز با آنالیز برخورد کاربران موتور جستجوگر خود با اینگونه سایت‌ها این نکته را به خوبی فهمیده است.

 
<< شروع < 1 2 3 5 7 8 9 > انتها >>

صفحه 5 از 9
ایمن شده بوسیله وب سایت تک وب دیزاین تک وب دیزاین